هانا کچلو

سلام

چون هانا طلا ديگه حسابي خانم شده و دوست دارم در کنارش از خودم هم بنویسم  تصمیم گرفتم از اين به بعد خاطراتم رو در دو بخش هانا و مامان هانا بنویسم

هانا
هانا الان ده ماه و يک هفته شده. وزن و قدش دقيق رو خط وسط منحني رشده اما دور سرش روي خط بالاي منحني .به قول دکترش هانا جزء سران هست .
با عروسک بازي نمي کنه .اگه من به زور عروسک رو بدم دستش اول يه خورده با چشمش ور مي ره .بعد موهاشو مي کشه و آخرش هم پاشو گاز مي گيره و پرتش مي کنه کنار.اسباب بازيهای مورد علاقه هانا تشکيل شده از چند تا سي دي کارتون که عکسهاي رنگارنگ داره و يه بازي که تشکيل شده از چند قطعه رنگارنگ با شکلهاي متفاوت .اين همه من براش عروسک خريدم هيچي که هيچي.
از دندونش هم  هيچ خبري نيست من سعی میکنم غذاي نرم مثل فرني بهش بدم بخوره اما نمي خوره.اصلا دوست نداره .به قول مادر بزرگش دندون مخفي داره .عاشق خيار و گوشته .گوشت له شده نه ها . گوشت با اندازه بزرگ که خودش با دندون مخفيش  تيکه تيکه کنه و بخوردش.
يکي از تفريحات سالمش اينه که موهاي هر کسي که به دستش مي رسه  بکشه و نتيجه رو تو صورت طرف ببينه و بخنده .هر چي نتيجه مشخص تر و آه و داد طرف بيشتر این کار مکرر تر .
از راه رفتنش هم بگم که ماجرا داره .اولا که بايد دستش رو بگيري وگرنه به هيچ وجه راه نمي ره .از بس که ترسو تشريف داره مي ترسه که بيفته . وقتي هم که کمکش مي کني که راه بره انگار که باله مي رقصه با نوک انگشتهاش راه مي ره . کافيه در همين حين صداي موزيک رو هم بشنوه شروع مي کنه به ناناي کردن .زانوهاش رو خم و صاف مي کنه و دستهاش رو هم تکون تکون مي ده.دیگه اینکه هانا جون شروع کرده به حرف زدن هدفدار.قبلا حرف می زد بابا و ماما و دادا و ... می گفت اما به همه می گفت ماما یا بابا . اما الان وقتی صدای زنگ می آد با آهنگ قشنگی می گه بابا و این رو صدها بار تا وقتی که فرزاد بیاد تو تکرار می کنه .به من هم می گه ماما.اگه یه چیزی بخواد و بهش ندی می گه من من و مدام تکرار می کنه . اگه غذاش داغ باشه یا  فنجون چای رو دست من ببینه می گه دااااااابه . به هر نوع خوراکی هم می گه به .

من

بدجوری سرما خوردم .هانا هم شب ساعت۹ تا ۹:۳۰می خوابه اما تا صبح چند باربیدار می شه .برای همین نمیتونم درست استراحت کنم . تو شرکت هم که انقدر کار دارم که نگو.
ممیزی iso 9001:2000  را به خوبی و خوشی  پشت سر گذاشتیم و حالا هم رفتیم تو فاز تغییر سیستم نرم افزاری اینجا .کار های مربوط به EFQM  رو  هم داریم و  می خواهیم کارهای مربوط به iso 22000 رو هم شروع کنیم.
تو شرکت یه مدیر منابع انسانی  داریم که از هر فرصتی استفاده می کنه تا جلو پام سنگ بندازه که باید مدام به این فکر کنم که چی کار کنم باهاش درگیر نشم یا تک هاش رو با پاتک جواب بدم .
از اون طرف مادر شوهرم اینا از شیروان اومدن و به غیر ما اینجا فقط یه پسر مجرد و یه فامیل دور دارن و فقط یه شب خونه ما بودن و من حتما باید دعوتشون کنم .
خلاصه که کارهام بدجوری قاطی پاطی شده .ایشالله کمی کارهام سبکتر که بشه برم سراغ مطالعه.فکر می کنم از این کار غافل شدم .

راستی عکسهای دخمل عسل منو ببینید

هانای متعجب

4356lc7.gif

هانای خندون

2u6zltk.gif

هانای بازیگوش

4iewao4.gif

هانای فضول(می خواد هرجور شده دستش رو برسونه به مامانی)

2v16vxh.gif

هانا هرگز ناامید نمی شود

46zzp0j.gif

هانای شیطون

3zaa2vs.gif

دالللییییی

34ybseb.gif

و بلاخره هانای کچل

4d3lxzr.gif

/ 20 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهرنوش

کجایی پس عکس جدید میخوام !!!!!سما خوردگیت خوب شد یا نه هنوز سو÷ بخور با چیزای گرم !

شهرزاد مامان حسين

سلام مهين جون. عکسها باز نشدن. دوباره می ياتم که عکسها رو ببينم. اما کاراش خيلی بامزه شدن. مخصوصا اون راه رفتنش که مثل باله رقصيدنه. ببوسش.

ساغر

سلام مهين جون عکسهای آيدا رو گذاشتم بيا ....

ارام

اهههههههه مهين جون توی اون عکس داری وبلاگ من و ميخونی وای این هانا چرا کچل شده همون دستمال سرشو بزنی بهتره قربونش برم

مامان پارميدا

سلام مهين جون. به يلدا بازی دعوتت کردم. من اولش خودمم بازی نکردم. اما بدک نيست کمی از خودمون بنويسيم. يه سر بهم بزن.

شقايق

سلام مامان هانا می خواستم بپرسم ببينم اين اسباب بازی هانا رو از کجا خريدی؟ همون که سوراخ سوراخ داره

nanady

مامان مهين چرا آپ نمی کنی ؟ تولد هانا خانم مبارک !می تونم لينک بدم ؟