چند وقت پيش تو يه مقاله خونده بودم که ۵۰٪  خانمها تو ماههای اول بارداری دچار حالت تهوع می شوند . اما خدايی من از هر کی پرسيدم همه گفتند که  وای حالم خيلی بد شده بود.هيچی نمی خوردم  . همش حالم به هم می خورد و خلاصه من همش منتظر بودم که منم به اين حال بيفتم . تا ديروز  که مادرم منو از انتظار در آورد و چشم من رو به  روی حقايق باز کرد و بهم گفت که تو اگه قرار بود به اين حال بيفتی تا به حال افتاده بودی .منم فهميدم که من در عين حال که جزء اون ۵۰ ٪ که حالشون بد می شه نيستم .جزء اون ۴۹.۹٪ که ادا در می آرن هم نيستم . اما نمی دونم چرا برعکس اکثريت که وزنشون می ره بالا  من ۱.۵کيلو گرم کم شدم !!!!

/ 4 نظر / 21 بازدید
امین

سلام دوست عزيز ما از کافينته دنيز خوشحال ميشيم که با ما همکاری کنيد.فعاليت شما قابل تحسين هستش.اگه مايل به همکاری با ما و البته علاقمند به کسب درامد قانونی و تایید شده باشید خیلی خوب میشه به وبلاق ما سر بزنين.(:www.tabriziranbin.persianblog.ir

سایه سکوت

سلام اميدوارم خدا بهت يه ني ني سالم و سر حال بده

vida

اگر واقعا داري مادر ميشي تبريک ميگم اميدوارم حالت خوب باشد به خلوت دلهاي عاشق سر بزن ۰

sima

مهين جونم اميدوارم يه نی نی خوشگل و مامانی خدا بهت بده ولی بايد خيلی مواظبش باشی از هيچی عصبانی نشو همش به موزيکای آروم گوش بده (نه اینايی که الان داری تو ياهو گوش ميدی) پارک برو و تو هوای سالم قدم بزن . حيف اون کوچولو نيست از الان دود بخوره.