هانای مهربون

هانای من امروز 11 ماهش تموم شده و پا به 12 ماهگی می گذاره.

هانا

من تا به حال خودم نیومده بودم اینجا که حرف بزنم .اما یکی از دوستام به اسم شمیم جون منو  دعوت کرد.مرسی شمیم جون اگه من رو دعوت نمی کردی مامانم هیچ وقت نمی گذاشت که من بیام اینجا حرف بزنم .منم با اینکه از شب یلدا خیلی گذشته اما بازم تو این بازی شرکت می کنم .اگه دیر شده همش تقصیر مامان مهینه


1- من خواب ندارم .می ترسم اگه بخوابم یه اتفاقاتی بیفته که من نبینم اونوقت از دستم می ره .
2- مامانم می خواد به زور به من فرنی بده .بابا من از فرنی و شیر خشک بدم می آد .به کی بگم.
3- از  داللی بازی و تف تف بازی خیلی خوشم می آد .
4- این کنترل تلویزیون خیلی باحاله. وقتی باطریش رو می زنم  تو دهنم زبونم وززززی می شه  .منم خیلی خوشم می آد.
5- وقتی مامان بابا یا بقیه ادا در می آرن که من مثلا بخندم اصلا خندم نمی گیره اما از بس تکرار می کنن که مجبورم الکی بخندم که دست از سرم بردارن.
مامان خانم این وب لاگ منه .اجازه بده بیشتر بیام اینجا .

مامان هانا 

من بزرگ شدنش رو به وضوح حس می کنم هر روز با دیروزش کمی فرق می کنه .حتی شیطنتهاش  و بازیهاش و خنده هاش هم فرق می کنه .
چند روز پیش من با هانا تو خونه تنها بودم  . دخملم داشت با خودش بازی می کرد . منم بهش نگاه می کردم.یه لحظه برگشت بهم نگاه کرد.اسباب بازیش رو انداخت کنار و تند تند اومد طرف من و چسبید به من .انقدر احساس خوبی بهم دست داد که نگو.منم شروع کردم تو گوشش حرف زدن .براش از فرداهایی که با هم هستیم ، جاهایی که  میریم و کارهایی که می کنیم گفتم .شاید 5 دقیقه گذشت و هانا جیک نزد . فقط گوش می داد.
خیلی برام جالب بود .بچه ام از حالا به حرفهای مامانیش گوش می ده.چند سال دیگه  حتما  با مامانیش تو کارها همفکری می کنه و می شینه پای درد دل مامانش.
می گن عشقی که به مادر داری با عشقی که به همسر داری و عشقی که به بچه داری سه مقوله جداست و با هم فرق می کنه .برای همین می تونی این سه تارو با هم تویه زمان تو قلبت داشته باشی اما اگر خدا یه بچه دیگه به من بده من چطور می تونم به اندازه هانا دوستش داشته باشم در حالی که  احساسی که به هانا دارم چنان قوی و گرم که فکر می کنم تکرار نمی شه .
دو روز پیش یه صدف خوشگل تو دهن عزیزکم شروع کرد به خودنمایی . من و بابا فرزاد چنان هیجان زده شدیم که حد نداره .اون رو نمی دونم اما من کم کم داشتم نگران می شدم که نکنه بچه ام اصلا  دندون در نیاره .اونوقت من با یه دخمل بی دندون چه کنم .حالا خوشبختانه دندونش در اومد وبه تمام نگرانیها پایان داد.

 

/ 45 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهام

مامان مهربون هانا آپ کنين......هانا کوچولو چطوره؟!!!!!

مامان آیدا

مهين جون دکتر آيدا هم سمايی بود ولی من يک جلسه است دکترش رو عوض کردم .... حوصله ندارم سه روز تو نوبتش بشينم ..... راستی ممکنه ما اونجا همديگه رو ديده باشيم

مرجان

مهین جون مطمئن باش اگه یه بچه دیگه هم به دنیا بیاری بازم جفتشونو اندازه هم دوست خواهی داشت خانومی.

..دريا

سلام عزيزم ممنونم که ميای پيش من ..هانای گلمو ماچش کن..چشم قول ميدم دخمليم که به دنيا اومد در اولين فرصت اگه خدا بخواد بيام و عکساشو بزارم

مهرنوش

فکر کنم هانا دیگه 1 سالش شده عزیزم و تو اپدیت نکردی اخه کجایین

مرجان

سلام احوال هانای مهربونمون چطوره

نندی

مامان هانا ! دوست دارم با هم دوست بشيم اگه حوصله داشتی به من سر بزن

مامان آیدا

مهيننننننننننننننننننننننننننن کجايييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييی دلمون تنگ شده بابا