هانا کتاب می خواند

سلام

 تصاویری که مشاهده می نمایید با وسیله ای  کاملا غیر حرفه ای  گرفته شده است .بنابراین به گیرنده های خود دست نزنید .

تا خریداری شدن شارژر دوربین همینه که هست05.gif

صدای حیوانات :04.gif

/>

هانا کتاب می خواند :06.gif

/>

مامان هانا

تازه فهمیدم که بهشت زیر پای مادرای دیگه هست نه من.

 وقتی به وب لاگ بقیه سر می زنم می بینم که همه قربون صدقه بچه ها می رن و نمی دونم چرا هیچکس غر نمی زنه .پس چرا من انقدر خسته می شم که همش می خوام غر بزنم .

از صبح که بیدار می شم همش هول هولی کار می کنم .کاش فقط کار بود هانا هم همش دنبالمه . حتی دستشویی هم به زور می رم .بعد از کلی کار و حاضر کردن هانا و حاضر شدن خودم سوار ماشین می شیم و می ریم خونه مامان اینا .اونجا هم یه صبحونه هول هولی و پیش به سوی شرکت .چشم به هم می زنم می شه ساعت ۴ و نیم .آخرین کار ها رو باز هول هولی انجام می دم و می رم خونه . یه استراحت کوتاه می خوام بکنم که هانا عمرا بزاره و بعد یه خرید هول هولی .بعد می رم خونه و چون هانا گریه می کنه که بره حموم .می برمش حموم .اما ایندفعه اصلا هول هولی نیست چون به زور بعد از یکساعت باید بیارمش بیرون .وقتی اومدیم بیرون باید شام درست کنم اونم هول هولی .

خلاصه شام هول هولی مطمئنا خیلی سریع آماده می شه . بعد غذا رو هول هولی می خورم .چرا؟ چون هانا همه رو به هم می ریزه و باباش نگهش می داره تا من غذام رو بخورم و بعد اون  شام بخوره .

و بعد هانا خوابش می گیره و من هم بعد از دخمل شیطون باید برم هول هولی بخوابم .دیگه چرا ؟!!

چون اول خوابش سنگینه و تا ۳ ساعت خوب می خوابه اما بعدش چند بار بیدار می شه که شیر بخوره .پس منم باید زود بخوابم که این ۳ ساعت رو درست بخوابم .

حالا شما بگین حق دارم غر بزنم یا نه .

آیا بهشت زیر پای منم هست ؟!!

پ.ن. هانا دیروز اولین جمله رو ساخت و گفت : دایی علی به به اورده

/ 48 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پارميدا

سلام هانا... من پارميدا هستم... تو چقده بامزه ای.... ولی هنوز خيلی ني نی هستی.... تازه داری حرف زدن ياد ميگيری آره؟؟؟ بامزه .... پيش منم بيا باشه ...

نازنين

داره يكماه ميشه ها نميخواي بياي

پارميدا

فردا ميشه يک ماه. ان شالله فردا آپ می کنی؟؟؟ من آپ کردم با يه عالمه عکس تولد. بهم سر بزن.

کسرا خان

مامانم را همدرد خود بدانيد ! شانس را ميبينی مهين جون

farpar4ever

يه مسابقه برگزار میکنیم"NiNi khoshmele" آخرین مهلت برای ارسال عکسها بچگی هاتون فقط تا ۲۰ مرداد ۱۳۸۶((شما عزیزان میتوانید از طریق آدرس farpar4ever@yahoo.com عکس های خودتونو بفرستید.)) بی صبرانه منتظرتون هستیم. دوستدار همگی NiNi FarPar

آزاده

بابا مامان مهين رفتين که رفتينا.بچه ها خيلی زود بزرگ می شن ولی شما خيلی وقته از هانا چيزی ننوشتين.